VI NIEDZIELA WIELKANOCY

5.05.2024

1. W najbliższym czasie będziemy obchodzić:
    • w poniedziałek, 6 maja – święto świętych Filipa i Jakuba,
    • w środę, 8 maja – uroczystość św. Stanisława.
  2. Nabożeństwa majowe w niedziele i wtorki o 8:30, w pozostałe dni o godz. 17:30.
  3. Od poniedziałku do środy przypadają dni modlitw o urodzaje. Ta intencja towarzyszyć nam będzie podczas nabożeństw majowych: razem z Maryją będziemy prosić Boga o błogosławieństwo dla ludzkich wysiłków, aby przyniosły one obfity plon i nikomu nie brakowało codziennego chleba.
  4. Członków Akcji Katolickiej zapraszam na spotkanie w środę 8 maja po Mszy o godz. 18.30.
  5. Dzieci komunijne wraz z rodzicami zapraszam w przyszłą niedzielę, 12 maja na próbę przed Komunią po Mszy o godz. 11:00.
  6. Z okazji Dnia Matki 26 maja o godz. 16:00 w naszym kościele odbędzie się koncert. Do udziału w roli wykonawców zapraszamy wszystkich chętnych, którzy chcieliby zaprezentować swój talent muzyczny. Zgłaszać można się do 10 maja. Szczegóły na plakacie umieszczonym w gablocie.
  7. Serdecznie dziękuję zaangażowanym w organizację naszego odpustu i festynu: Gminie Wielka Nieszawka, GOKiS-u, pani Alinie Sobeckiej, wszystkim Wykonawcom, Barowi 10, KGW Nowoczesne Gospochy, Akcji Katolickiej, Mamom dzieci komunijnych, Harcerzom, Szkole Podstawowej w Cierpicach, Radzie Parafialnej, piekącym ciasta, asyście liturgicznej, Pani Organistce, Zespołowi Wspomnienie oraz wszystkim aktywnie włączającym się Parafianom. Blachy i pojemniki na ciasta można odbierać z salki.