IV NIEDZIELA WIELKANOCY

21.04.2024

1. Młodzież przygotowującą się do bierzmowania zapraszam na spotkanie w niedzielę, 28 kwietnia po Mszy o godz. 15:00 w kościele.
  2. Zbliża się nasz Parafialny Odpust 3 maja tradycyjnie zwracam się z prośbą o przygotowanie ciast dla pielgrzymów i wszystkich uczestniczących w poczęstunku podczas festynu.
  3. Na potrzeby związane z porządkowaniem grobów oprócz istniejącego ujęcia wody na cmentarzu jest możliwość korzystania z wody wyprowadzonej przy plebani obok furtki. Podobnie z pojemnikiem na śmieci bio i zmieszane, które znajdują się przy wyjeździe.
  4. Organizowana jest akcja krwiodawstwa. Chętni w wieku od 18-65 lat będą mogli oddać krew w niedzielę 28 kwietnia od 9.00 do 14.00 w krwiobusie przy Gminnym Ośrodku Kultury i Sportu w Małej Nieszawce.
  5. KGW Nowoczesne Gospochy informuje, że przy kaplicy w Małej Nieszawce otwarto Nieszawską Dzielnię – miejsce, gdzie można zostawić lub zabrać żywność, książki i zabawki.